+420 731 701 954 marcela.hrubosova@seznam.cz

Dnes slaví Akademie Finance pro radost 3tí narozeniny a já bych chtěla poděkovat všem absolventům, účastníkům, posluchačům a fanouškům za jejich podporu, důvěru a zájem, učit se se mnou.

Když jsem se před léty rozhodla vzdát kariéry ředitelky vymáhání dluhů v přední bankovní korporaci, a bojovat prevencí proti dalšímu zadlužování a předlužování, netušila jsem, kde budu stát za 3 roky. Plán založit s kamarádkou makléřskou pojišťovací společnost, živit se jako průmyslový makléř a činnost vzdělávání finanční gramotnosti, kterou jsem po dobu svého působení v bance, mohla dělat jen v utajení pod pseudonymem Finance pro radost, dělat oficiálně, otevřeně a se vším nasazením, vydržel sotva půl roku. Zájem o vzdělání a hlad po jednoduchosti a praktičnosti v oblasti financí, převálcoval veškeré mé prvoplánové pojišťovací aktivity, a přiměl mě 5.12.2013 otevřít Akademii Finance pro radost, která učí finance, dluhy a podnikatelství.

Za 3 roky své vzdělávací činnosti prošlo akademií 3 721 posluchačů, z toho 940 dětí. Že učím i jednoho člověka, který přijde na seminář, že jedu do jakéhokoliv kouta České republiky, kde projeví zájem se vzdělávat, že objíždím mateřské a základní školy, rodinná centra, seniorské domy, že se u nás doma naučili žít s mou vášní a přesvědčením, že spasím svět, to vše je dnes už samozřejmostí, která patří do mého života.

Jen díky vám jsem tam, kde jsem, a jen díky vašemu zájmu o finanční vzdělání dáváte mé činnosti daleko větší význam, než na počátku byl. Z koníčka a osobní vášně pro finance se stala životní mise a smysluplná činnost, která mě provází na každém kroku, někdy i 24 hod. (když nápady nespím :-). Chci vás naučit vše co znám a vím, že vám může skutečně dobře posloužit v životě. Ikdyž učím o financích, není to o matematice a vzorcích, ale o tom jak využít finance ve svůj prospěch a nikdy přitom neztratit zdravý selský rozum.

VELKÉ DÍKY ZA VAŠI PODPORU A HLAVNĚ ZÁJEM.

Marcela Hrubošová