+420 731 701 954 marcela.hrubosova@seznam.cz

1.10.2018 vyšla na trh nová kniha DESATERO BOHÁČE, která nabízí jednoduché učení o penězích, bohatství a cestě boháčů, které jsem získala od svých prarodičů, rodičů, moudrých “učitelů”, bohatých lidí a svým vlastním poznáním, a musí být naplněno, aby se člověk stal bohatým, byl bohatým a zůstal bohatým.

Cílem knihy je dát lidem návod, jak žít svobodně, finančně zabezpečeným životem a na vysoké životní úrovni.

  • Kniha je základním průvodcem ve světě peněz. Učí základním dovednostem s penězi, tedy jak se dají vydělávat, jak se dají řídit, jak je správně spravovat a jak peníze rozmnožovat tak, aby člověk došel ve svém životě finančnímu zajištění a neupadl do moderní formy otroctví – dluhů.
  • Kniha provází čtenáře na jeho cestě finančním životem, odkrývá jeho emoce spojené s penězi, jeho schopnost uplatnit se na trhu práce, potřebu peněz v životě jedince, nabízí různé formy výdělků a učí nastavit život na více zdrojů příjmů. Představuje čtenáři, jak důležité je peníze řídit, hospodařit s nimi, včetně praktických ukázek. V konečné fázi učí, jak peníze dělají další peníze. Dívá se na investice z pohledu stále platných investičních pravidel.

Nech je vám tato knížka základem v učení o penězích a jednoduchým návodem – jak prožít svůj vlastní život v bohatství, naplnění a radosti.

PAMATUJTE, že prvním krokem k bohatému životu je – dělat věci, které milujete a milovat věci, které děláte.

Knihu jsem pro vás nejen napsala, ale spolu s Petrou Žďárskou i ilustrovala. Věřím, že se vám bude líbit :-). Přeji příjemné počtení.

Marcela Hrubošová

ps: Kniha je k zakoupeni ve všech knihkupectvích nebo online na internetu. Stačí zadat do vyhledavačů DESATERO BOHÁČE.