+420 731 701 954 marcela.hrubosova@seznam.cz

Co má společného Aurora, VŘSR a finanční gramotnost? Aurora byla symbolem začátku Velké říjnové socialistické revoluce, která na desítky let vzala lidem možnost učit se o bohatství.

  • Proč jsem se rozhodla učit finanční gramotnost (nauku o penězích) pod zkratkou VŘSR? Protože před více než 100 lety VŘSR neboli Velká říjnová socialistická revoluce (25.10.1917 v Rusku) změnila postavení společenských tříd a zasáhla ideologií socialismu a komunismu miliony lidí po celém světě. V Československu, které předcházelo České republice (před rokem 1991), a do kterého jsem se narodila, nastoupila tato ideologie po druhé světové válce. V myšlení lidí však zůstává dodnes. I když žijeme v době 21.století, jsme „svobodní“ a volní, nemáme kolem sebe betonové zdi ani ostnaté dráty, stále jsme touto ideologií nakaženi. Po tři generace (našich prarodičů, rodičů i našich vlastních životů) jsme jednali, učili se a rozhodovali se v souladu doby, do které jsme se narodili, abychom přežili v možnostech, které nám byly dovoleny. Učili jsme se verbálně i neverbálně a nahrávali si program ideologie, do našeho vědomí i podvědomí. Náš autopilot je však stále aktivní.

  • Zkuste si sami na sobě vyzkoušet jeho stálý účinek a odpovězte si: Co vás první napadne, když vidíte bohatého souseda nebo úspěšného podnikatele? Nenaskočí vám nejdříve: Kde na to vzal!? Kde to nakrad!?, nebo … to je darebák, zloděj či podvodník? A není se co divit, vždyť hlavní myšlenky Komunistického manifestu, které nám byly předkládány několik desetiletí jsou: „Vlastnictví je krádež! Kapitalismus (neboli tržní hospodářství) je zločin! Podnikatel (buržoazie) je vykořisťovatel, který páchá zlo na obyčejných lidech“.

  • Dnes máme možnost vykročit do nové doby a navždy se rozloučit s myšlením, které vychovává chudé dělníky pro práci, a vzít sami za sebe zodpovědnost a naučit se žít svobodně a v hojnosti. Využijme nahraný program VŘSR, který nám neslouží, k transformaci myšlení a naučme se všechny čtyři dovednosti s penězi, které nám byly po dobu sta let zapovězeny – Vydělávat, Řídit, Spravovat a Rozmnožovat. Stejná zkratka VŘSR, ale dva naprosto odlišné směry, kde jeden zotročuje a druhý osvobozuje.

    OBJEVUJTE SVĚT BOHATÝCH A UČTE SE S NÁMI!

    Kurz o UČENÍ BOHATÝCH zde: http://akademie.financeproradost.cz/akce/desatero-bohace-jak-penize-vydelat-ridit-spravovat-a-rozmnozovat