+420 731 701 954 marcela.hrubosova@seznam.cz

Tahák na úspěšné podnikání

Kniha Marcely Hrubošové Tahák na úspěšné podnikání vám přináší zcela jedinečný a komplexní pohled na to, co je to podnikání. Kniha je skutečný školní „tahák“: obsahuje všechny zásadní věci, které musíte znát a vědět, abyste úspěšně obstáli u zkoušky zvané „vlastní podnikání“ a ještě si celý ten proces skvěle užívali.

Napsali o knize

Škoda, že jsem tuhle knihu neměl v ruce, když jsem před 25 lety zakládal Adventuru. Mohl jsem si ušetřit pár slepých uliček. Hlavně se podepisuji pod to, že v podnikání nemůže dobře uspět člověk, který to dělá pouze kvůli penězům. Autorka správně zdůrazňuje, že podnikání musí mít i nějaký hlubší smysl.

Jaroslav Lhota, zakladatel a jednatel cestovní kanceláře ADVENTURA, s. r. o.
www.adventura.cz

V moderním vzdělávání i v byznyse platí: když jim to řeknete, oni to zapomenou, když jim to ukážete, oni si to zapamatují, když je do toho zapojíte, oni to pochopí. Tato kniha vám pomůže pochopit, že vlastní úspěšný byznys můžete mít i vy.

Jan Mühlfeit, globální strategický vůdce, kouč, mentor, poradce, bývalý Chairman Europe pro Microsoft
www.janmuhlfeit.com

Stručné, jasné, výstižné. Kniha mi pomohla především utřídit a zpřehlednit informace nabyté a uspořádané doposud převážně náhodně a chaoticky. Velmi jsem ocenila především kapitoly věnované financím a obchodnímu plánu. Povinná četba pro každého (nejen) začínajícího podnikatele!

Lucie Koubek, jazykový konzultant
www.luciekoubek.cz

Vlastně ani nevím, jestli to byla dříve Marcela nebo Finance pro radost, co mě úplně nadchlo. Každopádně platí, že Marcela, Finance pro radost a nyní i Tahák na úspěšné podnikání nesmí chybět nikomu, kdo podnikání zvažuje, kdo s ním začíná a nebo kdo v něm už jede, ale neví, jestli tím správným směrem – anebo se jenom potřebuje ujistit, že všechny kroky dělá správně. Podnikání je výzva a řízení financí je celoživotní výzva! A s Marcelou je to navíc i zábava!

Eva Čejková Vašková, zakladatelka ŽENY s.r.o. a patronka projektu Podnikavá žena
www.zenysro.cz

Autorce se podařilo vystihnout a vložit do jedné útlé knihy to nejdůležitější, co by měl každý podnikatel znát. Kniha je navíc doplněna osobní zkušeností z praxe, je velmi čtivá a plná názorných obrázků. Kéž by se dostala do rukou každému podnikateli.

Pavel Kupka, spoluzakladatel společnosti GoldenGate CZ a.s.
www.goldengate.cz

Srozumitelně a přehledně napsaná kniha pro (leckdy nejen) začínající podnikatele. Tohle je opravdu tahák. Jde přímo k věci a pokrývá stručně, ale přitom jasně až překvapivé množství oblastí, ve kterých může podnikatel narazit na problémy. Obsahuje řadu teoretických faktů i spoustu konkrétních otázek, které si každý podnikatel potřebuje zodpovědět a tady má prostor přímo při čtení knihy. Inspirovat může také celá řada osobních příběhů autorky.

Erik Hutter, kouč, konzultant a podnikatel
www.erikhutter.cz

Knihu můžete koupit ihned